XS
SM
MD
LG
XL
TÜRKİYE İSTANBUL DA ÜRETİM YAPAN BİR FİRMADIR.

İstanbul Türkiye merkezli Star Design Tekstil İthalat İhracat Limited Şirketi MAKNO FASHION markasıyla modaya uygunluğunu sağlayan giyim yaratma konusunda uzmanlaşarak bütçe dostu bir firmadır.


Yenilikçi yaklaşım, teknolojik performans ve yüksek kalite ile giyim   konusunda liderliğini yurt dışına taşımaktadır.

Modeller  giyim olarak   özenle tasarımları yapılarak üretim yapılmaktadır.

Zahmetsiz stil ve kolay yaşam, markanın felsefesinin merkezinde doğal malzemelerin kullanımı ve sorumlu üretime kadar her seviyede parlar.

Renkli, kaliteli,  kumaş ve şekillerde pazar trendlerini yeniliğini yakalamak ve bunları zahmetsiz, rahat ve konforlu tarzda ifade etmektedir.

Her giyim  kumaş seçimi, montaj ve mükemmel kaliteye azami özen gösterir.

Şirketin MAKNO FASHION markasıyla  insanları ve beraberliği kutlayan hayata karşı olumlu ve özenli bir tutumu yansıtıyoruz.---------------------------------------------

Star Design Textile Import Export Limited Company based in Istanbul Turkey is a budget-friendly company specializing in creating custom boxers that provide fashion with the MAKNO FASHION brand.


With its innovative approach, technological performance and high quality, men's underwear boxer carries its leadership abroad.

Models are produced by carefully designing poplin fabric as men's Effortless style and easy living shine at every level, from the use of natural materials and responsible production at the heart of the brand's philosophy.

Colorful, high quality poplin fabrics and shapes capture the novelty of Sunday trends and express them in an effortless, comfortable and comfortable style.For every boxer, poplin places great emphasis on fabric selection, Assembly and excellent quality.

We reflect the positive and attentive attitude of the company towards life, celebrate people and are with makno fashion brand.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım